Vakantie voor de verbouwingswerken.
Ik ga jullie allemaal verlaten vanaf morgenvroeg tot 6 februari.
Ondertussen ga ik de buurt onveilig maken in Borneo. Ik zal dan met mijn vrouw een grote rondreis maken tot 6 februari. Rini zal zolang de zaken waarnemen met de hulp van mijn zonen Frank en Robby.
Als ik terug ben zal ik met volle moed kunnen beginnen aan de voorlopig laatste fase van de verbouwingen. Als die klaar zijn, zal ik jullie allen gepast kunnen ontvangen en ik zou zeggen...koop niet te veel tot ik mijn inkopen van 2008 kan tonen, want het zal de moeite zijn. Ik heb al enkele voorproefjes gekregen, en mijn oortjes werden rood van plezier. Zelfs Rini kreeg een blos op zijn wangen, alhoewel hij normaal alleen begint te stotteren bij koi vanaf 80 cm.
Er komen onvergetelijke en betaalbare toppers binnen.
Tot dan.
8 reacties tot nog toe
Stephan van Westen on 20/01/2008 19:56Luc,
ik wens jou en je vrouw een mooie rondreis door Borneo toe en we spreken elkaar snel weer.
groeten Stephan
Ben en Riny on 20/01/2008 20:12een verdiende vakantie gewenst Riny en Ben
Willy on 20/01/2008 21:17Luc, geniet ten volle van dat prachtige land, dik verdiend.
Je nieuwe project ziet er prachtig uit, en het zal een lust zijn om daarin ontvangen te worden. Maar je ontvangsten tot heden waren ook af, mijn vrouw en ik hebben er echt van genoten. Met dank.
Tot binnenkort.
Ton on 20/01/2008 21:18Heel veel plezier samen!
mvg
Ton
Brian on 20/01/2008 21:50Een hele fijne en mooie vakantie toegewenst!
Geerard on 20/01/2008 22:19Hallo Luc,
een hele prettige vakantie toegewenst.
veel plezier op borneo
ik ben zeer benieuwd naar de nieuwe koi ,
gr Geerard
marc bierings on 21/01/2008 18:13hoi luc raymonda ik wens jullie een zeer fijne vakantie toe kijk eens goed rond in de zee luc misschien vind je wel een paar leuke kois groetjes
Reageer
Hou het beleefd. Je e-mail adres wordt niet getoond.





