Walking with Dinosaur
Eénmaal bij Rini aangekomen, kan ik het niet nalaten om enkele foto's te nemen van de vijver en de vissen. Nemen jullie me dit kwalijk ?
Er zijn weinig vijvers die me zo kunnen bekoren zoals deze. Rust, kalmte, natuur, jumbo-koi, je vind het allemaal terug op dit klein stukje aarde. Gewoon genieten is de boodschap.
Zie ook het filmpje: Eating with dinosaur
Meer afbeeldingen
4 reacties tot nog toe
Marcel on 16/08/2009 09:10Alle elementen zijn hier inderdaad aanwezig Luc .
Goed dat Rini op pensioen is , hier geraakt men niet weg .
Hier is vijveren gekoppeld aan kennis , klasse Rini .
rini on 16/08/2009 20:39Op sommige fotos is nog te zien dat de wanden donkerbruin zijn. Dit is nu door Bacillus bacterien al grotendeels weggevreten en zijn wanden en bodem geleidelijk aan weer groen aan het worden. Maar dan niet polyestergroen, maar dun algengroen. Na bijna drie maanden is de vijver dus nog steeds zijn permanente positie aan het zoeken, maar het gaat zeker de goede kant op.
Barrykoi on 03/11/2009 15:20Dat ziet er gaaf uit zeg!
Mooie vijver met aardige jongens erin.
Filmpje is crap, maar je kan niet alles hebben he :D
Reageer
Hou het beleefd. Je e-mail adres wordt niet getoond.
1 online



