2 Weken voor op schema.

2 Weken voor op schema.Normaal zou het boek Nishikigoi Symfonie pas tegen 15 augustus klaar zijn, maar we liggen voor op schema.

Het is dan ook een groot plezier om de eerste exemplaren voor te stellen van het nieuwe boek van Rini Groothuis: links, de standaard uitvoering, rechts de luxe editie. Wij kunnen er enkel blij mee zijn, want we moeten alle exemplaren nog voorzien van de unieke DvD, en uiteraard moeten de exemplaren nog verzonden worden. Het zijn er ondertussen 297 geworden, en plotseling gaat het heel snel.

We zijn ook heel dankbaar dat zoveel bedrijven hun medewerking verlenen, zodat het boek bijna in gans Nederland te krijgen is. In België is er echter geen enkel bedrijf dat het mee wil nemen in de verkoop...dit bedroefd me ten zeerste, maar niet getreurd, ik zal zorgen dat het in heel België wordt verkocht... Na Koikichi van Peter Waddington, wordt dit het boek van de eeuw voor de koiliefhebbers, daar ben ik zo goed als zeker van.

Hier nog een overzicht van de bedrijven die het boek zullen aanbieden, hier maken we graag reklame voor:

Kietakoi.nl
Frieslandkoi.nl
RR-ko.nl
Nikoi.nl
Vijverdesign.nl
Dekarperutrecht.nl
Floorskoishop.nl
Interkoi Arendonk
Koikichiworld.nl
Interkoi Brakel
Koinonline
Vijveraccent
't Vingeling
Mokoi
Relaxzen
Makoi

Sluitingsdatum voorverkoop: 10 Augustus.
Om gebruik te maken van de voorverkoopsprijzen, dienen alle betaling binnen te zijn voor 15 Augustus.

Meer afbeeldingen

10 reacties tot nog toe

doe mij die rechtse maar.....;-)

arie on 28/07/2010 11:10

mooi hoor ! ziet er top uit
ben zeer benieuwd naar de inhoud van het boek

grt michel

michel on 28/07/2010 12:44

@Arie; Niet voor niets de luxe editie!

Brian on 28/07/2010 13:51

Nu snap ik waarom de luxe editie zo duur is.

Willem on 28/07/2010 16:08

Luc, ik heb de zak hars opgehaald met de kleine zakjes zakjes waarvoor mijn hartelijke dank
De boeken zien er prima uit ik ben zeer benieuwd, ook naar de persoonlijke boodschap van de auteur.

geerard on 28/07/2010 18:08

Ik heb ook de luxe editie besteld..en inderdaad...die jongedame zou ik er graag bij ontvangen ;-)

Matthijs on 28/07/2010 19:34

Matthijs,

als ik Rini moet geloven, zit alles in de prijs......

zo had ik het toch begrepen.

Veel leesgenot en dito spelletjes....

willy on 28/07/2010 20:41

Ik heb begrepen dat de dames op de stand staan, dus kom allen.... Of niet, ook goed ;-)

Ton on 28/07/2010 21:34

Hallo Rini
Die willen wel iets anders dan een FMC kuur , denk ik .
Veel succes met de verkoop en tot binnenkort .

Marcel D on 28/07/2010 23:30

Sorry hoor rini maar ik heb liever dat de twee dames het boek komen brengen hihi ,het ziet er goed uit (en de boeken ook) .Het word spannend nog een paar weken ...grtjs

paul on 29/07/2010 11:27

Reageer

Hou het beleefd. Je e-mail adres wordt niet getoond.