De zomer groepsaankoop 2025

De zomer groepsaankoop 2025

Bestel nu, betaal later – Samen staan we sterker! We willen graag het belang van de zomer groepsaankoop benadrukken én je tegelijkertijd verrassen met een fantastische aanbieding die exclusief aan deze actie is gekoppeld.

Om jou de meest voordeligste prijzen te kunnen bieden, is een zorgvuldige planning  essentieel. Daarom vragen we je vriendelijk om je bestellingen uiterlijk voor 25 januari door te geven. Dit stelt ons in staat om de orders te centraliseren en efficiënt te verwerken, aangezien ook wij op tijd moeten bestellen. Zo ben je verzekerd van de beste deals en profiteer je optimaal van deze gelegenheid.

De bestelde goederen zullen bij jou afgeleverd worden tussen 15 en 30 maart, zodat je ruim de tijd hebt om je aankoop goed in te plannen. Na je bestelling ontvang je een factuur, maar de betaling hoeft pas voldaan te worden 1 week voor de verzending. Zo garanderen we een soepele en flexibele afhandeling van jouw bestelling.

Bij deelname is het belangrijk om aan te geven of je de goederen wilt laten verzenden of zelf komt ophalen. Ophalen kan zowel in Ameide als in Arendonk. Zorg ervoor dat je jouw voorkeur duidelijk vermeldt bij het plaatsen van je bestelling. Klik je keuze aan.

Bewaar je bestelling gerust totdat je zeker bent van je keuze. Drie dagen voor het einde van de actie ontvang je een herinneringsmail om je bestelling definitief te maken. Zo kun je rustig je beslissing nemen!

ACTIE VAN TOPNIVEAU!

André wilde iets écht speciaals toevoegen en heeft dit vandaag met mij besproken. Stel je eens voor: een prachtige Sanke als exclusieve prijs, gekoppeld aan de groepsaankoop!

Eerst en vooral: bewonder deze Sanke!

Met trots presenteer ik jullie de Sanke die we speciaal voor deze actie hebben geselecteerd. Dit is absoluut niet zomaar de eerste de beste. Deze klassieke Sanke straalt klasse uit, heeft een veelbelovende toekomst en toont al een indrukwekkende ontwikkeling.

Kijk goed en bekijk de sanke bij aankoop, ze kwam toen net uit de mudpond. Vergelijk ze dan met hoe ze nu rondzwemt. Ze is ondertussen 64 cm met een uitstekende huidkwaliteit en sumi dat volop in ontwikkeling is en waarvan je straks gaat duizelen. Dit is nu precies wat de koi-hobby zo spannend maakt: ​Het avontuur van groei en ontdekking! 

Zelf ben ik enorm onder de indruk van haar uitstraling en kwaliteit. Een koi zoals deze is een zeldzame kans voor liefhebbers! Mis deze kans niet!

Hoe word je de winnaar van deze prachtige Sanke?

Per bestelling van 100 euro, ontvang je één lot. Koop je voor 500 euro, dan krijg je automatisch 5 loten. Deze zullen digitaal nadat je bestelling​ officieel is​, aan je opgestuurd worden. Dit wordt nauwlettend bijgehouden​.

voedertonTijdens onze volgende opendeurdag zullen we een ronddraaiende speelschijf installeren, die een extra dimensie zal geven aan de dag. Op een bepaald moment, dat we later bekendmaken, zal één van de kinderen van André in het bijzijn van al de aanwezige klanten een gooi doen naar de speelschijf, waarop alle loten vermeld staan.

Het nummer dat wordt gegooid, is gekoppeld aan de winnaar en zal onmiddellijk worden vrijgegeven. De reden dat we deze activiteit tijdens de opendeurdag organiseren, is om de betrokkenheid van onze klanten te vergroten en samen een memorabel moment te creëren!

Als toemaatje zal André nog 10 voedertonnen weggeven. Om je alvast een idee te geven, voeg ik hier de foto van deze handige tonnen toe. Ze komen altijd van pas, en laat de kinderen van André maar wat pijltjes gooien – wie weet win jij er één!

Doe mee met onze actie door je aankopen via de groepsaankoop te doen en maak kans op deze prachtige prijzen.

Bekijk hier de groepsaankoop zomer 2025

 

7
5
10
10
6
5
4
2

Meer afbeeldingen

De zomer groepsaankoop 2025: afbeelding 1

Laat Een Reactie Achter

2 reacties

Konstantinus

Groepsaankopen, snap ik wel, maar heb ook zo een beetje een hekel aan " de solden",  teveel volk, ... beetje anders. Maar zeker doen al is het de basis voor uw visjes. Doe mij dan beetje klei, mag ik dan ook teleurgesteld naar huis als het foute lotje is, of troostprijs voor iedereen. Sponsers gezocht, nu niet doen of ge teniet hebt gelezen hé.  Ken je dat, krijg je zo 10 korreltjes, en dan nog apart in een plastiek zakje. En dat visje een rood oogje, dat moet ik niet in mijn vijvertje hebben, grapje. Nu dat weer, al die schoolmeesters ja maar volgens de regels ........, blablabla. Zekers dat, indien een vrouwtje in de vruchtbare periode om de zoveel tijd, bij mij wijf alle maanden eerste weekend miserie, neenee niet waar grapje. Knip dat er maar uit hé. 

interkoi

Konstantinus, groepsaankopen zijn tweeledig. Het zijn voordelen voor de klanten, en het steunt langs de andere kant ook de organisator, in dit geval Interkoi Ameide, en dat is in deze tijd  ook nodig. Het koigebeuren heeft het zwaar te verduren hoor. Gedenk dat het niet altijd goud is wat blinkt.


Openingsuren

Interkoi Arendonk
Zaterdag:
 Van 10.00 tot 12.00 uur.
Zondag: Van 10.00 tot 12.00 uur.

Indien je na 12.00 wil komen gelieve een afspraak te maken

Overige dagen: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Interkoi Ameide:
Onregelmatige tijden.

inlove funny surprised sad angry thumbsup yesimage/svg+xml noimage/svg+xml