Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....

Wie komt er als mooiste uit de mudpond volgend jaar april.

Het is een vraag die iedereen zich kan stellen, maar waar weinigen een waarheidsgetrouw antwoord op kan geven. Het houden van een koi gedurende de winter in een verwarmde vijver van 26° is eigenlijk een koi die klaargestoomd wordt om als Jumbo Tosai verkocht te worden.

De verwachtingen zijn dat de koi tegen april rond de 32-38 cm zullen zijn, en alle verwachtingen zijn tevens hoog gespannen. Dat ze al uitgeselecteerd werden als jumbo tosai is al een pluspunt, of ze aan je verwachtingen zullen voldoen is nog een open vraagteken.

Maar laat ons optimistisch blijven en misschien al even een top 3 proberen te selecteren voordat de kleine wedstrijd begint. Want zoals je weet, is er een kleine wedstrijd met een kleine prijs verbonden aan deze selectie, namelijk welke koi als de mini Grand Champion van Taniguchi gekozen wordt, wint toch maar eventjes een waardebon van 300 euro, wat niet niks is.

Daarom ook even in de reactie je top 3 doorgeven van de verkochte koi die meedoen aan deze mini wedstrijd. Er zijn 14 tosai verkocht (van de 27) en er zullen tegen april een aantal juryleden aangeduid worden om hun mening te geven NADAT ze uit de mudpond gekomen zijn. Laat ons om ons te amuseren, nu al een top 3 samenstellen en zien wat er uit de bus komt, zodat we het later kunnen vergelijken, met de resultaten in april.

Ik zal de top 3 van ieder afzonderlijk noteren, en zien welke er op dit moment als beste uitkomt. De resultaten zal ik bijhouden voor later. Meedoen is altijd plezant, zet je top 3 in de reacties, en we zien wel wat er uit de bus komt.

De deelnemende koi zijn de volgende:

Tancho showa 1310006

Showa 1310007

Showa 1310009

Showa 1310010

Showa 1310012

Showa 1310013

Showa 1310014

Showa 1310015

Showa 1310019

Showa 1310020

Showa 1310025

Kohaku 1310027

Sanke1310030

Sanke 1310031

Meer afbeeldingen

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 1
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 2
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 3
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 4
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 5
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 6
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 7
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 8
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 9
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 10
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 11
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 12
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 13
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 14
Spiegeltje, spiegeltje aan de wand....: afbeelding 15

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: Van 11.00 tot 16.00 uur
Zondag: 10.00 tot 12.00 uur

Overige dagen
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

2002018

sanke 2002018
Koi Evolutie

SA-V18-10240

Azukari koi in serre LAAKDAL SA-V18-10240