Update aantal koi

Update aantal koi

Sommige mensen blijven liever onbekend, en dat mag natuurlijk. Ik heb zo meerdere klanten, en dat moet je respecteren.

Ik ben dan blij dat ik toch een aantal filmpjes heb aangekregen van de koi van een klant die de laatste jaren aangekocht werden, de meesten van 2013 en 2014.

Het zijn in totaal 13 koi en het filmpje duurt zowat 5 min.

Het blijft interessant om ze te laten zien om eventuele evolutie op te volgen. De filmpjes zijn niet van hoge kwaliteit en werden met de telefoon gemaakt, maar beter iets dan niets denk ik dan maar.

Ik had geen enkel codenummer van de koi, en het vergde een heel zoekwerk om de koi terug te vinden, maar op één uitzondering na, is het me toch gelukt.

Hieronder heb ik de koi opgezocht zoals ze aangekocht werden, en je kan zien van welk jaar ze zijn, zowel in de code als op het youtube filmpje. Ik doe dit speciaal voor de mensen die graag vergelijken.

De jongere koi zijn natuurlijk niet erg veranderd en bij sommigen waarvan ik de maten heb doorgekregen heb ik dit ook genoteerd.

Showa SH-V15-400

Showa SH-V15-04215

kohaku 1409011

Showa 1409007

Showa 1409002

Showa SH-V14-0427

Kohaku 1310040

Kohaku 1102075

Sanke 1302087

Showa SH-V11-112116

Kohaku 1305003

Sanke 1210001

Misschien een goed idee om deze codenummers bij te blijven houden zodat alle latere info makkelijk kan opgezocht worden. Er zitten momenteel 1331 koi in mijn systeem, waarvan de oudste toch dateert van 2007.

Met een totaal van nu bijna 10 000 filmpjes momenteel in YouTube en meer dan 1 300 000 weergaven is het toch een serieuze bibliotheek aan het worden.

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: Van 11.00 tot 16.00 uur
Zondag: 10.00 tot 12.00 uur

Overige dagen
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

2002018

sanke 2002018
Verkocht
Koi Evolutie

SA-V18-10240

Azukari koi in serre LAAKDAL SA-V18-10240