Update Azukari

Update Azukari

Zoals beloofd geef ik hier een nieuw overzicht van de Azukari koi.

Zondag zal ik de koi allemaal meten en daarna gerust laten. Ze zitten nu op 22°, wat niet moeilijk is met de huidige temperatuur, maar ze zullen op deze temperatuur blijven tot aan de show in Appeltern. Daarna gaat de temperatuur naar 26°.

De koi waar show bijstaat zullen inderdaad meegaan naar de show in Appeltern. Een klein overzicht van de azukari, voor de eerste keer in hun nieuwe habitat kan je op dit filmpje zien. Eerst nog wat schuchter, maar daarna met volle teugen genieten van de zon en hun vernieuwde vrijheid.

Azukari 1204035

Azukari 1204029

Azukari 1204028

Azukari 1204040

Azukari 1204038

Azukari 1204026

Azukari 1204032

Azukari 1205041

Azukari 1204030

Azukari 1204027

Azukari 1204042

Azukari 1204005

Meer afbeeldingen

Update Azukari: afbeelding 1
Update Azukari: afbeelding 2
Update Azukari: afbeelding 3
Update Azukari: afbeelding 4
Update Azukari: afbeelding 5
Update Azukari: afbeelding 6
Update Azukari: afbeelding 7
Update Azukari: afbeelding 8
Update Azukari: afbeelding 9
Update Azukari: afbeelding 10
Update Azukari: afbeelding 11
Update Azukari: afbeelding 12
Update Azukari: afbeelding 13

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: vanaf 11.00 tot ± 16.00 uur.
Zondag: NIET OPEN OP ZONDAG 1 MAART EN 8 MAART

Overige
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

SA-V19-10234

sanke SA-V19-10234
Koi Evolutie

1710023

Archief 1710023