Zwaar labeur

Zwaar labeur

Er moet plaats gemaakt worden. Hoe doe je dat ? Je schept alle koi uit de binnenvijvers en zet ze in de buitenvijver, zo simpel is het.

Ze zitten nu meer dan een maand binnen, hebben alles goed doorstaan en ik moet plaats maken voor de nieuwkomers deze avond. 52 stuks, geen kattepis, maar er zitten nu ook wat kleinere bij.

Ik ga ze dadelijk even laten zien, want dat moet ook gebeuren. Er zitten prachtexemplaren bij ! Ik heb alle koi gemeten en ik stond soms perplex. Bekijk het zelf maar eventjes.

Sanke 1910007 en ginrin kohaku GK-V19-10241

Showa SH-V19-10287

Yamabuki YA-V19-10320

Showa SH-V19-10216 - Showa SH-V19-10203 en kohaku 1910012

Sanke 1910003 en Kohaku 1910013

Kohaku KO-V19-10115

Sanke 1910002

Sanke SA-V19-10152

Sanke SA-V19-10170

Kohaku KO-V19-10132

Showa SH-V19-10205

Kohaku KO-V19-1058

Showa SH-V19-10195

Bekijk ze eventjes goed want ze verdwijnen tijdelijk in vijver 5 waar ik nog gauw een overzichtsfilmpje van heb gemaakt. Het geeft me een goed gevoel, ik ben een tevreden mens en kan straks met een gerust geweten naar Schiphol rijden. Zoals gewoonlijk werkt het weer weer tegen...

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

10 reacties

Johan

Flinke organisatie


Johan D

Succes straks met de nieuwe ! Zet de Rudy maar aan het werk

interkoi

Die komt alleen maar om kroketten te bakken.... 😅😋😋

The Untouchable

@interkoi En ze daarna ook nog zelf op te eten . . . 😁😂😜

rudy

@interkoi hahaha, zal ook beetje helpen tot straks he


interkoi

Flink gedaan Bompa San...

Johan D

Flink gedaan


The Untouchable

Riek ik hier enige zelfstoeverij? Stinkt afgrijselijk moet ik zeggen!

interkoi

@The Untouchable Eigen stoef stinkt, maar het moet toch iemand zeggen  he...

Wim DW

@The Untouchable er mag toch gezegd worden, goe gedaan .... en of dat nu stoef is of niet - respect bompa san


Openingsuren

Zaterdag: vanaf 11.00 tot ± 16.00 uur.
Zondag: vanaf 10.00 tot ± 12.00 uur
Overige
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

1911020

Inazuma kohaku  1911020
Verkocht
Koi Evolutie

1611004

Archief 1611004