Een koi voor het slapengaan

Een koi voor het slapengaan

Geloof het of niet, maar deze sanke heeft zijn draai gevonden in Arendonk. Deze koi is ondertussen VERKOCHT

Het heeft een hele tijd geduurd, maar een positieve ontwikkeling is ingezet na jaren van rustige opbouw. Ze is van 2010 en behoorde tot een serie van 12 die ik aankocht. Ze is nu 67 cm... bekijk even het filmpje.

Ik denk dat ze menig vijver zal verfraaien, en ik heb het gevoel dat ze nu pas een sprong voorwaarts aan het maken is. Hoe zie ik dat ? Als je iedere dag naar je koi kijkt, zie je weinig verandering, maar als je dan verandering ziet, dan is dat een teken aan de wand.

Zo is het met deze sanke, en de verandering heeft zich nu pas ingezet. De bouw wordt steviger, de kop wordt groter, het hi oogt mooi strak, en het sumi laat niets te wensen over, integendeel….

Ze is pas 5 jaar en kan nog jaren je vijver verfraaien. Helaas heb ik geen vijver voor haar kunnen vinden, en daarom dat ik probeer het op een andere manier te doen.

Doe een bod

Ik zal ze gedurende enkele dagen per opbod aanbieden. Het startbod is 1250 euro. Wie interesse heeft om een hoger bod te doen, stuur me een mail met je gegevens en je biedprijs. Donderdagavond 19 uur sluit ik de mogelijkheid om te bieden, en wie het hoogste bod heeft gedaan, kan de koi dit weekend komen ophalen.

Ook plezierig is het om al de koi van deze selectie nog eens op een rijtje te zetten:

Sanke 1110001

Showa 1110002

Showa 1110003

Sanke 1110004

Sanke 1110005

Showa 1110006

Sanke 1110007

Showa 1110008

Sanke 1110009" target="_blank" rel="noopener">

Showa 1110010

Sanke 1110011

Sanke 1110012

Toch speciaal om te zien wat voor koi ik in die tijd aankocht. Tevens zie je toch ook de evolutie in aankooptechniek…

Van enkele weet ik nog waar ze naartoe zijn gegaan, en als ik even in mijn geheugen terugga, herken ik ze nog allemaal. Als er iemand is die nog een koi uit deze serie heeft, en hij kan me een update bezorgen, dan is dat altijd wenselijk.

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: Van 11.00 tot 16.00 uur
Zondag: 10.00 tot 12.00 uur

Overige dagen
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

2002018

sanke 2002018
Koi Evolutie

SA-V18-10240

Azukari koi in serre LAAKDAL SA-V18-10240