We zijn weer thuis

We zijn weer thuis

Na een succesvolle week op koi-jacht kan ik met volle tevredenheid terugkijken. Met maar liefst 13 nieuwe aankopen tijdens onze eerste reis hebben we meer dan onze verwachtingen overtroffen. Eerlijk gezegd had ik niet gedacht dat deze reis zo goed zou verlopen.

We hebben een prachtige diversiteit aan koi kunnen verzamelen, waarbij de focus lag op een mooie mix van Gosanke. Voor het eerst heb ik meteen alle nieuwe aanwinsten in de app gezet, (iets waar bompa het helemaal niet mee eens is) zodat jullie direct op de hoogte zijn van de nieuwste aanwinsten. Dit voelt toch wel als een stap richting de toekomst.

Tijdens mijn terugvlucht heb ik goed nagedacht over hoe we onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn. Degenen die mij het vertrouwen geven om een zoekopdracht uit te voeren, kunnen hun koi voordeliger inkopen als ze me min of meer de vrije hand geven, of als ze snel een beslissing kunnen forceren. Dit komt doordat ik de risico-opslag kan weglaten wanneer de koi direct verkocht wordt. Het enige nadeel is zoals gezegd dat er snel beslist moet worden of de koi gekocht wordt. Ook bij veilingen kunnen we namens jullie bieden. Voor meer informatie en voorwaarden, neem gerust contact met ons op.

Laten we even teruggaan naar de eerste koi-jacht. Tamaura, de kweker waarmee ik steeds meer samenwerk, heeft opnieuw zijn waarde bewezen. De koi van Tamaura zijn niet alleen sterk en gezond, maar ook de diversiteit is een groot pluspunt. De huidkwaliteit was altijd al uitstekend, maar de bouw van de koi is nu ook duidelijk verbeterd. Hoewel Tamaura niet de goedkoopste is, krijg je absoluut waar voor je geld. Uw aandacht voor 2 bijzondere koi die nog niet in het nieuwsbericht zijn verschenen:

Sanke 2311034 heeft zich prachtig ontwikkeld, met een groei van 5 cm en versterking van het sumi. Ze heeft nu een lengte van 68 cm en gaat haar sansai-jaar in. De huidkwaliteit is meer dan uitstekend, maar proef vooral de totaaluitstraling met het atarashi sumi waarbij je mond letterlijk openvalt van verbazing. Wat een klasse!

Sanke 2311033 heeft het ook goed gedaan, met een groei van maar liefst 9 cm, al is het sumi iets minder prominent. Ik ben ervan overtuigd dat in ons water het sumi nog verder zal versterken op de juiste plekken. Hoewel ik zelf al twee Tancho Kohaku thuis heb zwemmen, wil ik jullie de kans niet onthouden: Tancho Kohaku, sansai van 67 cm. Mocht je interesse hebben, dan kan ik navraag doen, en denk eraan dat dit koi zijn die juist uit de mudpond komen en nog moeten opklaren;

Ik kijk ernaar uit om deze koi in november weer te bewonderen. Wie weet zal onze voorraad verder worden aangevuld met parels van Tamaura... Tijdens mijn laatste reis maakten we een kleine fout: we namen de verkeerde trein en moesten ons haasten om het vliegtuig te halen. Ik had mezelf voorgenomen dit niet opnieuw te laten gebeuren. Maar zoals het lot wil, had ik een uur vertraging en stond ik op het station in Mihara te wachten... op het verkeerde perron!

Daar stond ik dan met mijn goed gedrag en ik kon mezelf wel voor het hoofd slaand, en moest wachten op de volgende trein. Ik wist hoe druk het bij de douane kon zijn, dus ik voelde de spanning toenemen. Gelukkig was het grondpersoneel vriendelijk; ondanks dat de check-in al gesloten was, mocht ik nog mee. Met een noodvaart door de douane wist ik het vliegtuig net op tijd te halen. Bezweet, maar opgelucht, nam ik plaats voor mijn vlucht naar huis.

Een ezel stoot zich geen twee keer aan dezelfde steen... maar ik blijkbaar wel!

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Wiechert geeft het niet op om te vragen publiciteit te maken voor zijn persoonlijke veiling. Natuurlijk wil ik dit ondersteunen, daarom dat ik nog even de link vermeld en doorgeef dat je je eerst moet registreren als je mee wil bieden op de veiling. Na registratie moet je even wachten op mijn goedkeuring en dan kan je meebieden.

AUCTION.INTERKOI.EU

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Tenslotte wil ik graag nog een paar foto’s delen van onze tweede dag in Tokyo. Het is eigenlijk bijna onmogelijk om onder woorden te brengen wat Tokyo precies inhoudt. Het is een stad die je echt moet ervaren; ik vind gewoon de woorden niet om het te beschrijven. Gelukkig had ik mijn kleindochter bij me, die scherp en alert als ze is, mij door deze immense stad heeft geleid.

In plaats van dat ik haar de weg wees, was zij degene die me, met een iPhone en Google Maps in haar hand, van het ene kleine station naar het andere loodste in het doolhof van de metro, stadstreinen en andere vervoersmiddelen. Echt ongelofelijk. Ik ben op mijn leeftijd misschien handig in mijn vak, maar wat zij hier heeft gepresteerd, verdient absoluut respect. Dankzij haar heb ik delen van Japan gezien die anders voor mij verborgen zouden zijn gebleven.

Onze laatste dag in Tokyo hebben we afgerond met een boek over Kanji, wat ze graag had voor haar studies. Geloof het of niet, het werd voor ons opgezocht in de bibliotheek en we konden het gaan halen op de 4de verdieping achteraan ergens op het schap. Je kan het je niet voorstellen, maar het was ontzagwekkend groot.

Tenslotte teruggekomen na een reis van Tokyo naar Okayama, een reis van 657 km, gingen we nog even een biefsteakje opeten in het boston steakhouse en met een ijsje in de hand besloten we onze Tokyo dag. Ik zal nog wat foto's online zetten en dan is het voor mij tijd om naar bed te gaan.

 

Aantal Bezoekers: 780

Meer afbeeldingen

We zijn weer thuis: afbeelding 1
We zijn weer thuis: afbeelding 2
We zijn weer thuis: afbeelding 3
We zijn weer thuis: afbeelding 4
We zijn weer thuis: afbeelding 5
We zijn weer thuis: afbeelding 6
We zijn weer thuis: afbeelding 7
We zijn weer thuis: afbeelding 8
We zijn weer thuis: afbeelding 9
We zijn weer thuis: afbeelding 10
We zijn weer thuis: afbeelding 11
We zijn weer thuis: afbeelding 12
We zijn weer thuis: afbeelding 13
We zijn weer thuis: afbeelding 14
We zijn weer thuis: afbeelding 15
We zijn weer thuis: afbeelding 16
We zijn weer thuis: afbeelding 17
We zijn weer thuis: afbeelding 18
We zijn weer thuis: afbeelding 19
We zijn weer thuis: afbeelding 20
We zijn weer thuis: afbeelding 21
We zijn weer thuis: afbeelding 22
We zijn weer thuis: afbeelding 23
We zijn weer thuis: afbeelding 24
We zijn weer thuis: afbeelding 25
We zijn weer thuis: afbeelding 26
We zijn weer thuis: afbeelding 27
We zijn weer thuis: afbeelding 28
We zijn weer thuis: afbeelding 29
We zijn weer thuis: afbeelding 30

Laat Een Reactie Achter

1 reactie

Eric

Welkom thuis en bedankt voor alle info en geweldige filmpjes en foto,s 


Openingsuren

Interkoi Ameide:
Onregelmatige tijden.
Gelieve afspraak te maken.
 +31 622.388.892

inlove funny surprised sad angry thumbsup yesimage/svg+xml noimage/svg+xml