Zoals verwacht een kalme dag

Zoals verwacht een kalme dag

Enkel John en Martien kwamen me gisteren even gedag zeggen, dus had ik tijd genoeg om andere dingen te doen.

John kwam info vragen over het airlift systeem. Hij heeft een vijver van 100 kuub, en wou deze ombouwen via airlift. Als Martien of Mart-Ang dan komt om de cadeau's op te halen voor de eindejaarsfeesten van koivrienden, dan kwam dat perfect uit, en konden ze van ideëen wisselen, want zelf heb ik er weinig verstand van.

Leerzaam en interessant is het wel, en ik geloof dat airlift een succesvolle formule is voor de aanleg van een koivijver. Als je dan het geld dat je uitspaart met stroom per jaar, nog eens investeert in goede koi, dan ben je goed bezig, en kunnen ze bij mij terecht. Dan is de formule pas optimaal benut.

Als het niet druk is, zijn er genoeg dingen waar ik mij mee kan amuseren, want werk is er altijd genoeg. Ik heb me dan ook beziggehouden met een plezierige kant van mijn werk, namelijk het filmen van koi. Ik heb dan ook een hele rits filmpjes in de wachtlijn staan die ik hier allemaal op een rijtje ga zetten.

Eerst en vooral een filmpje dat ik gemaakt heb voor Pascal: De chagoi voelt zich goed thuis en geeft het goede voorbeeld. Daarna heb ik wat overzichtfilmpjes gemaakt van de verschillende vijvers binnen. Misschien dat sommige mensen hun koi herkennen:

Meet the Sakai

Meet the Momotaro

Meet the Taniguchi

En op speciaal verzoek nog een filmpje voor Jurgen: Matsu showa 1111006 maar die heb ik niet gebowld. Deze zit in een onverwarmde vijver buiten, en ondanks het feit dat ze nog goed rondzwemmen, laat ik deze nog wat rustig zitten.

Ik heb ook een heleboel Azukari koi gecontroleerd en gefilmd en heb de filmpjes zo gekoppeld dat je de overgang van begin dit jaar naar nu kan volgen. Ik geloof dat veel mensen dit interessant vinden, tenminste dat geloof ik toch.

De tosai die ik hier op een rijtje zet, heb ik in mei tijdens een selectiedag allemaal gefilmd en gepresenteert. De meeste van deze koi waren tussen de 26 en 32 cm, en werden tijdens mijn Japanreis in februari gekozen. Op dit ogenblik zijn ze allen tussen de 46 en 54 cm, en beoordeel zelf maar hoe je ze vind.

Voor de mensen die liever een filmpje zien dat alle tosai achter elkaar laat zien, dan kunnen ze beter naar dit filmpje kijken. ( 5.59 min.)

Momotaro showa 1304009

Taniguchi kohaku 1302035

Dainichi showa 1305010

Taniguchi kohaku 1302045

Taniguchi kohaku 1302039

Dainichi showa 1305009

Taniguchi kohaku 1302040

Dainichi showa 1305013

Taniguchi kohaku 1302041

Dainichi showa 1305014

Marudo sanke 1305019

Taniguchi kohaku 1302046

Dainichi showa 1305008

Dainichi kohaku 1305006

Okawa sanke 1306003

Taniguchi kohaku 1302037

Taniguchi kohaku 1302048

Tenslotte kwam Martien natuurlijk nog zijn prijs afhalen voor tijdens het eindejaarsfeest van de koivrienden, en dat kan niet zonder foto natuurlijk. Ik dacht dat 3 boeken van Nishikigoi Symfonie, een mooi cadeau was, en ik wens de winnaars er dan ook veel plezier mee. Het boek is incl. de mooie bladwijzer en de DVD.

Meer afbeeldingen

Zoals verwacht een kalme dag: afbeelding 1
Zoals verwacht een kalme dag: afbeelding 2
Zoals verwacht een kalme dag: afbeelding 3
Zoals verwacht een kalme dag: afbeelding 4

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: Van 11.00 tot 16.00 uur
Zondag: 10.00 tot 12.00 uur

Overige dagen
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

2002018

sanke 2002018
Verkocht
Koi Evolutie

SA-V18-10240

Azukari koi in serre LAAKDAL SA-V18-10240