Een intensieve dag.

Een intensieve dag.We hebben de ganse dag gerommeld, gesleuteld en aanpassingen gedaan. De voorbereidingen voor de nieuwelingen is begonnen. Vandaag gaan wij verder, de kappen eraf….

Wat zullen we eerst doen ? De koi verplaatsen of de aanpassingen doen. Het werd in ieder geval een volledige dagtaak, maar eentje om je handen en vingers van af te likken.

Na zoveel jaar nog zoveel plezier beleven aan koi is toch uitzonderlijk. De voorbereidingen moeten gebeuren want er komen bijzonder veel grote koi naar Arendonk.

Het zijn de moeilijke periodes voor ons in ieder geval, want er moeten nog heel veel koi opgehaald worden en er komen veel nieuwe koi binnen.

Bovendien heb ik nog een reis naar Japan voor de boeg, dus veel tijd rest me niet. Alles werd gefilmd, en iedere koi werd gekeurd. Naar onze tevredenheid zag alles er picobello uit.

We staan versteld van het aantal potentiële jumbo en machtige nisai die van kamp verwisselen. Ik ga een massa koi op een rijtje zetten, zodat je zelf ook mee kan genieten.

Er zijn in totaal 35 video’s gemaakt, dus wie graag filmpjes ziet komt aan zijn trekken. Ik heb de koi per 4 in een bowl gezet zodat een overzichtsfilmpje kan gemaakt worden, en nadien de koi één voor één in een andere bowl gezet zodat alle informatie uptodate is, iets waar ik veel waarde aan hecht.

Ik vind het aanbod momenteel van enorm hoge kwaliteit met koi die bijna allemaal geschikt zijn voor de gewenste jumbo uitvoeringen XXXXL, bekijk de filmpjes maar. Ik geef de voorzet, jullie moeten alleen maar koppen om te scoren….

Het voorste filmpje is telkens een overzichtsfilmpje van de bowl, daarna werden ze nog eens één voor één gefilmd.

De koi van vijver 4 naar vijver1 deel 1

Showa SH-V18-10237

SH-V17-4137

Sanke SA-V18-10172

Showa 1703013

De koi uit vijver 4 naar vijver deel 2

Showa SH-V18-10234

Kohaku 1805020

Showa 1805018

Showa SH-V18-10264

De koi uit vijver 4 naar vijver 1 deel 3

Showa SH-V18-10233

Showa 1810009

Kohaku KO-V18-1023

Sanke SA-V18-2177

De koi uit vijver 4 naar vijver 1 deel 4

Showa SH-V17-10137

Sanke SA-V18-10164

Showa SH-V17-10201

Showa SH-V17-10208

De koi uit vijver 7

Showa 1811045

Shiro Utsuri 1812002

Showa 1812004

De koi uit vijver 8.

Sanke 1811002.

Sanke 1811003

Maruten ai koromo 1810011

Kohaku 1811011

Sanke 1811012

Sanke 1811013

Tenslotte werden 2 karashi overgezet naar de vijver met de koi die binnen gezeten hebben. Dit doe ik bewust om de boel op gang te houden.
2 karashi van Marudo

Zo dat was een hele boterham, hopelijk kunnen jullie er ook zoveel van genieten als wij ! De tosai die niet verkocht worden zaterdag zullen tijdelijk verdwijnen in de vergeethoek, tenminste toch voor een tijdje. Ik heb er nog plannen mee….goede wijn behoeft geen krans….

Ik zou zeggen geniet ervan en zeg even welke je bijzonder mooi vind, maar dat zal vermoedelijk teveel gevraagd zijn...

Reacties