Intens en geladen

Intens en geladen

Dat het druk ging worden deze zaterdag, dat was geweten. Ik had de zon besteld, en die kwam er, wat alles bijzonder aangenaam maakte.

Alles verliep zoals ik in mijn hoofd uitgedokterd had. De dag voordien had ik alles al netjes klaargezet, vooral het voer van Probites had ik gepromoot in mijn amateuristische etalage. Sinds ik begonnen met de verkoop probites, heeft deze zich vooral in België serieus uitgebreid. Vooral de serie met de Chlorella blijkt in goede aarde te zijn gevallen verleden jaar.

Het was vandaag echter een grote dag, want de verkochte koi werden allemaal opgehaald, en de overige bewoners werden één voor één buitengezet in hun nieuwe habitat. Altijd een moment van glorie, een moment van genieten, niet alleen voor mijn, maar ik hoop ook voor de bezoekers.

In mijn mooie grote dure Japanse bowl zette ik telkens 3 koi van binnen, die ofwel ingepakt werden, ofwel in de buitenvijver geplaatst werden. Ze werden eerst gemeten, bekeken en bekritiseerd, en daarna rustig verplaatst.

Dit levert een groot aantal filmpjes op, die ik nu moet voorzien van de juiste code, zodat ik de respectievelijke koi altijd kan terugvinden. Mooi om later de volledige evolutie te schetsen. Een uniek systeem, al zeg ik het zelf.

Het is wel een heel gepuzzel, maar als ik alles éénmaal op een rijtje heb gezet is het een fluitje van een cent om het later terug te vinden. Hierbij moet ik toch nog even mijn slogan vermelden: Bij Interkoi zijn het enkel de koi die een codenummer hebben. Want iedere bezoeker wordt hier nog steeds ontvangen als een gast, en niet als een nummer zoals bij de banken of andere grote instanties momenteel....Even de evolutie van de huidige maatschappij hekelen, want het is een flutmaatschappij aan het worden....(commentaar geven mag)

Ik ga dan ook alle filmpjes hier op een rijtje zetten zodat iedereen ze kan bekijken. Wel heb ik een wens. Namelijk dat alle mensen die gisteren geweest zijn, en dat waren er toch een 30-tal, hun commentaar eens plaatsen in de reacties. Ik zou graag weten hoe zij een dagje interkoi ervaren. Misschien kan ik ervan leren, en ze mogen gerust ook de eventuele minpuntjes noteren. Ik heb een dikke huid en kan er best tegen.

Voor alle mensen die op bezoek geweest zijn: bedankt voor de fijne dag...en veel geluk en plezier met je koi die ik toch 4 maanden heb verzorgd.

sanke sakai 1310037

kohaku sakai 1310046-Taniguchi 1304030

Budo Goromo Tanako 1311006

Naar buiten-01= 1310046-1310042-SA-V13-10127

Sanke Momotaro

Benigoi sakai 1310042

Kohaku sakai M-Legend 1310046

sanke sakai 1310041-1310033-1310043

showa sakai 13100341

sanke sakai 1310033

sanke sakai 1310043

sanke sakai 1310037

sanke sakai 1310044

sanke sakai 1310035

sanke Momotaro SA-OS13-1016

Chagoi Hirasawa 1401002

Kohaku Taniguchi 1304025

Kohaku Taniguchi 1304027

Kohaku Taniguchi 1304030

Budo Goromo Tanako 1311005

Ginrin Shiro Muji 1311003

Chagoi Hirasawa 1401003

Sanke Yamamatsu 1401001

Showa Momotaro SH-V13-0427 Kohaku Momotaro 1310004

sanke sakai 1310032

Eindelijk buiten...

Tenslotte nog even melden dat er voor de koi die niet opgehaald werden er momenteel 2 euro/dag per koi in rekening zal gebracht worden. Alle mensen werden op de hoogte gesteld voor het ophalen van hun koi, maar helaas antwoorden er enkele gewoon niet, wat ik dan weer zeer spijtig en vooral onrespectvol vind.

Laat Een Reactie Achter

Meld je aan of maak een account aan om een reactie achter te laten.

Nog geen reactie

Openingsuren

Zaterdag: Van 11.00 tot 16.00 uur
Zondag: 10.00 tot 12.00 uur

Overige dagen
: op afspraak.
GSM: +32 (0)478 36 74 74

Koi v/d week

2002018

sanke 2002018
Verkocht
Koi Evolutie

SA-V18-10240

Koi in Japan VERKOCHT SA-V18-10240