Een moorddadige collectie.

Een moorddadige collectie.Een brute titel misschien, maar het sluit nipt aan bij de waarheid. Het is een collectie die mag gezien worden en die zelfs mag bewonderd worden.

22 stuks in totaal kwamen binnen. Het was later dan gewoonlijk want de papieren molen draaide weer niet zoals het zou moeten.

Buiten enkele kleine schermutselingen die normaal kunnen zijn bij het transport, kwamen alle koi gezond en wel aan. Tijd om te recupereren.


Het was vrij donker, en de filmpjes die ik gemaakt heb waren kort maar krachtig. Ik zet ze even op een rijtje. Wij hebben ervan genoten, ik hoop dat jullie er ook van kunnen genieten.



Kohaku Momotaro 1810001

Showa Momotaro 1810010

Showa Momotaro 1810002

Kohaku Momotaro 1810007

Showa Momotaro SH-V18-10264

Showa Momotaro SH-V18-10237

Sanke Momotaro SA-V18-10172

Kohaku Sakai 1810005

Showa Momotaro 1810008

Sanke Sakai 1810004

Kohaku Sakai 1810006

Kohaku Momotaro KO-V18-1023

Kohaku Momotaro KO-V18-1069

Showa Momotaro SH-V18-10280

Sanke Momotaro SA-V18-10201

Sanke Momotaro SA-V18-10200

Showa Momotaro SH-V18-10234

Sanke Momotaro SA-V18-10164

Showa Momotaro SH-V18-10218

Showa Momotaro SH-V18-10233

Showa Momotaro 1810009

Sanke Sakai 1810003

Zo ze staan er weeral op. Het is even een hectisch werkje om alle koi te voorzien van hun code in combinatie met het juiste filmpje, maar het loont zich in de toekomst.

Mijn werk zit erop voor deze morgen, geniet van de filmpjes. Wil je de koi live zien, dan kan je natuurlijk ook altijd afkomen in het weekend.

Ben je ermee akkoord dat dit een moorddadige collectie is, klik dan op ja, zoniet klik dan op nee.....


Reacties